top of page
svatba3007220371__websize.jpg

"Všechno, co vidíte ve mě není moje, je Vaše. Moje je to, co vidím já ve Vás."

4_edited_edited.png

S dovolením bych si půjčila tento citát. Neboť přesně vystihuje moje myšlení i moji práci.

Již šestým rokem mám tu čest vidět ve Vás to nejkrásnější - lásku a být společně s Vámi

u toho, když si ji stvrzujete prsteny a polibkem. Někteří si ji přísaháte pod širým nebem,

v kostele či na jiném krásném místě. Jsem neskutečně šťastná, když si k uchování té lásky vybíráte právě mě. Mohu tak skrze fotky ukázat Vám i ostatním, právě to, co vidím já ve svatbě, v lidech. Není to jen láska, ale také radost, štěstí, smích i slzy.  

TO VŠE A MNOHEM VÍCE JE SVATBA...

SVATEBNÍ PŘÍBĚHY

ERIKA & ANDREJ

Černohorka - rekreační chalupa 

Jihomoravský kraj

svatba1106220728__1.jpg
svatba0907220571_.jpg

LUCIE & STANISLAV

Stodola Želiv - penzion

Vysočina

BLANKA & RICHARD

Samota Křemen - bývalá zemědělská usedlost

Vysočina

svatba310522646_.jpg
FOTOGRAFKA TEREZA VITOULOVÁ (8).png

Jak tedy pracuji? 

SVATEBNÍ DEN

Fotím reportážním stylem. Do chodu svatby spíše nezasahuji, ale pokud je třeba zorganizovat lidi na skupinovou fotku samozřejmě se toho ujímám. Svatby si užívám. Svoji práci mám ráda, a tak se můžete spolehnout, že se celý den budu na Vás i hosty usmívat.  Jinak si to ani představit neumím, neboť takový úsměv umí dělat divy. Ráda si v malé chvilce klidu krátce popovídám třeba s prarodiči. Oni zavzpomínají na svoji svatbu a já dostanu za odměnu úsměv až mě příště nachytají, že na ně zrovna míří můj objektiv. Je pro mě důležité nebýt pro ostatní úplně cizím člověkem. Snažím se mít oči opravdu všude, aby mi neutekly ani ty malé vedlejší příběhy odehrávající se vedle toho Vašeho.

Já sama se ráda směji, a proto mě těší, když je slyšet smích i na svatbách, když emoce žijí. Ráda však zaznamenám i menší svatbu v klidnějším duchu.

Také mám ráda opravdové věci. Fotím tedy stejně. Pokud na svatbě prší, sluníčko na fotkách nekouzlím. Chci vyprávět příběh, který se skutečně odehrál a snažím se ho pro Vás zaznamenat tak, abyste jej při prohlížení prožívali opakovaně. 

SPOLEČNÉ FOCENÍ

Párové svatební fotky. To je ten okamžik, kdy si Vás na chvíli dovolím mít jen pro sebe, abychom mohli vytvořit Vaše párové fotografie. Tomuto focení věnuji hodinu času. Po domluvě je možné fotit i kratší čas. Při focení s Vámi pracuji s uvolněným přístupem, abyste měli možnost si focení užít a bylo Vám příjemné. Budete se hodně objímat, procházet, dívat se vzájemně do očí. Zkrátka budete tam hlavně Vy dva a Vaše láska. Žádné krkolomné pózování nečekejte. Mám ráda ve fotkách právě tu jemnost, kterou tento vzájemný cit nabízí. Pokud ovšem budete chtít i nějaké veselé a vtipné fotky, velice ráda je s Vámi také vytvořím. Každý máme v sobě kapku bláznovství a já mám dvě.

DOUFÁM, ŽE JSEM VÁM TÍMTO TEXTEM ALESPOŇ TROCHU POMOHLA A MOC RÁDA VÁS UVIDÍM NA OSOBNÍ SCHŮZCE.

ZDE VŠE VÍCE PROBEREME A ZJISTÍME, ZDA NÁM TO BUDE FUNGOVAT I LIDSKY.

svatba280522434__1.jpg

NAPLÁNUJME 
SPOLU NEJLEPŠÍ DEN VE VAŠEM ŽIVOTĚ

NAPIŠTĚ SVŮJ PŘÍBĚH SE MNOU

3_edited.png
bottom of page