top of page

O MNĚ

327530498_995012218126827_20957187023792368_n.jpg

MŮJ PŘÍBĚH

Ahoj!

Jsem Tereza. K fotografii jsem se dostala vlastně náhodou. Vždy jsem obdivovala svoji maminku, která umí nádherně kreslit. Bohužel tento um jsem po ní nezdědila. Co jsem, ale dostala do vínku je její cit a vnímání. Děkuji, mami! No, a jelikož mi kreslení nešlo, našla jsem si jinou cestu. Tou cestou byla fotografie. Ten kus sebe, co jsem nedokázala přenést na papír, jsem se naučila dát do fotografií.

 

Fotím od malička, plně se fotografii věnuji od roku 2017.


Jsem taky nenapravitelná optimistka a snílek, mistr ve skákání lidem do řeči a člověk co se neumí občas přestat smát, za tento nešvar jsem byla i párkrát ve škole odvelena za dveře.


Jsem malá, ale napravuji to svým hlasem. Miluji svého syna, rodinu, psy (vystudovala jsem střední školu – obor veterinární prevence a dva roky pracovala jako veterinární sestra), vůni koňských stájí, západy a východy slunce, hory a lesy, čerstvý chléb (hlavně kůrku), cestování a kávu. Květiny mi prosím nesvěřujte, snažím se z každé vychovat kaktus a zatím se to moc nedaří.


Tak to jsem já, malý člověk s velkým srdcem, které bije pro každého dobrého člověka a je nachystané rozdávat úsměvy.

Přijďte si taky ulovit ten svůj. 
Budu se na Vás moc těšit.


S láskou                              

                Tess

Co nedělám...

Nenutím lidi do ničeho, co nechtějí… Vždy jsem moc ráda, když se mnou třeba novomanželé jdou do nějakého nápadu. Pokud mi ovšem řeknete, že něco dělat nechcete, do ničeho Vás nebudu nutit.

Neomezuji počet fotek. Nemám to srdce Vám odevzdat třeba jen 10 fotek z focení. Proto dělám výběry já a k Vám se dostanou všechny zdařilé záběry, co za to stojí. Orientační počty fotek, jsou uvedeny v ceníku. 

Neretušuji. Vyjma běžných věcí jako je akné, modřiny, škrábance a tak dále, jednoduše věci co k Vám normálně nepatří. Mám Vás ráda takové, jací jste a chci, abyste se i Vy poznávali. Nechtějte po mě prosím ani ubrat velikost či dvě. Tyto úpravy jsou mimo můj styl a nedělala bych je s láskou a tudíž ani neodvedla dobrou práci.

Neposkytuji neupravené fotografie. Vnímám to jako nedodělanou práci. Odevzdávané fotografie jsou celek, včetně barevných a jiných úprav, právě to je ten kus mne, který do nich vložím a jak to cítím. 

MÁTE POCIT, ŽE JSEM PŘESNĚ TEN ČLOVĚK KTERÉHO HLEDÁTE? 

MŮŽE TO BÝT ZAČÁTEK KRÁSNÉHO PŘÁTELSTVÍ

NAPIŠTĚ MI NĚCO O VÁS

Tel: + 420 732 878 447

  • Facebook
  • Instagram

Děkuji za odeslání!

bottom of page